Skip to main content

Šestý smysly a další nesmysly

Už jste někdy byli u kartářky či jiné „baby“ s vševidoucím okem, zakalenou skleněnou koulí nebo kávovou sedlinou? Já jo. Už je to dávno, moc si toho nepamatuju, ale pár věcí přeci jen. Tak vzhůru za trochou nadpřirozena a taky tím, jak se to všechno týká mě.
zdroj: flickr.com (garlandcannon)

Předpovídala mi, že až mi bude 27, potkám někoho z oboru psychologie, koho si vezmu. No, 27 mi ještě nebylo, tak uvidíme, jestli nehodím příští rok na Architekta bobek 😀
Taky si pamatuju, že mi tehdy říkala, aby si mamina dávala pozor na auto, že se může něco přihodit. Co vám budu povídat, o prázdninách se pochopitelně auto porouchalo.
Ale krom těch pár výhledů do budoucnosti hlavně v kartách viděla mě jako osobnost. A zcela upřímně mě to vyděsilo, co všechno mi o mně pověděla. Bylo to, jako by se mnou celou dobu žila. Brr! Mezi námi, grafologický rozbor vám toho poví taky dost, ale o tom až zase jindy, ať se máte na co těšit 😉
Zbytek už byl pro mě tak nějak v mlze, ale říkala zajímavou věc (teda hlavně mojí mamině). Na férovku se jí zeptala, proč k ní chodí, když to všechno ví? Moje mamina údajně má ten šestý smysl, co je k prognózám a pohledům do budoucnosti potřeba.
Od kartářky jsem se ale chtěla dostat trochu někam jinam. Nebudu říkat, že mám dar předvídat nebo vidět do budoucnosti (že by po mamince?), ale občas se v mém životě přihodí věci, které už předem vím, že se stanou.
Asi nejjednodušší příklad ze všech je při poslouchání hudby. Najdu si svůj oblíbený mix, ve kterém je kolem stovky písniček, vařím, zpívám si a je mi fajn. Skončí písnička a já si zanotuju pár tónů další písničky. Dřív, než ve skutečnosti začne hrát. Taky se vám tohle stává?
Klíče a věci, které padají. To je kapitola sama o sobě. Je to, jako by se všechno dělo o chviličku později než ve skutečnosti, takže napřahuju ruce pod padající klíče dřív, než je pustím z ruky, chytám žárovky kutálející se ze stolu, tužky, hrnky, sklenky..Není to vždycky, ale někdy tenhle záblesk přijde a já třeba něco „zachráním“.
Asi nejsilnější to bylo, když jsme jeli s Architektem na svatbu. Stojíme na zastávce autobusu, oblek a šaty v obalu a já Architektovi povídám: „A až přijedeme, řeknou nám, že nevěsta je těhotná.“ Ani jsme nedojeli. Ještě na zastávce mi zazvonil telefon. Prý včera slavili poslední večer zasvobodna. Tak jsem se ptala, jestli to nevěsta moc nepřehnala. Odpověď „ta nepila vůbec, protože čeká Barunku“ mě pak už ani nepřekvapila.
Netvrdím, že jsem něčím výjimečná ( i když říct bych to měla, protože KAŽDÝ z nás je něčím výjimečný!), ale když se mi něco takovýho přihodí, vždycky si pro sebe v duchu říkám: „Vidíš, ještě to s tebou neni tak hrozný.“
Jak jste na tom vy s nadpřirozenými schopnostmi? Vidíte lidské aury, nahlížíte do budoucnosti, vykládáte taroty? Pochlubte se mi 🙂
Terez

Sdílením zachráníš jedno koťátko!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *