Skip to main content

Věda jménem „jak to udělat, aby se udělali oba a nejlépe spolu“

„Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…“ Lucie to pěkně zazpívala, ale realita bývá podle mě hodně často trochu jiná. Slyším to ze všech stran. V tuhle chvíli spíš od holek, protože v našem věku ještě chlapi nemívají problémy s tím dotáhnout to do konce. Ale my ženský nad tím asi moc přemýšlíme a pak zůstáváme nespokojený a neuspokojený. Klasicky. A nebo je zakopanej pes někde jinde?

zdroj: flickr.com (Jean Koulev)

Jedna protřelá a v současné době velmi těhotná kamarádka mi řekla: „Láska bez sexu je jako kniha bez textu.“ A já bych se pod to s klidem podepsala. Sex ke vztahu dvou lidí patří od začátku do konce. Já dodávám: „Sex bez orgasmu je jako…grog bez rumu .“ Je to tak, bez orgasmu to není ono.
V dlouhodobým svazku by měl být orgasmus téměř samozřejmostí. Ti dva se důvěrně znají, vědí, co se tomu druhému líbí, kam sáhnout, co je vzrušuje, jak to mají rádi. Nemusí se bát si říct. Nestydí se jeden před druhým, protože po pár letech spolu zažili už rozhodně horší věci než komickou kopulaci. Jo, je to vtipný. Zkusili jste se u toho někdy dívat do zrcadla? Měli byste, pokud ne. Chlapy to hodně rajcuje, ale ve skutečnosti je to dost dobrá komedie 😉
Jak je to pak teda možný, že ženským to často nejde ani v dlouholetým svazku?
Jeden z těch nejdůležitějších faktorů je ženská HLAVA. Když se budu pořád hlídat, jestli vzdychám málo nebo moc, jestli se mi nevyvalil pupek, jestli se mu líbí, když ho chytím za zadek, jestli, jestli…Kdyby se mu to nelíbilo, tak to snad řekne ne? Ale mezi námi, kousání TAM je prej dost dobrej zabiják vášně, pokud vám to ještě neřekl 😀 Když se ženská dokáže zbavit takových myšlenek, zůstane jí hodně prostoru na to vnímat, co se s ní děje. Jestli se jí to líbí. Kdy ji to vzrušuje hodně a kdy vůbec. Může si v hlavě představovat větší prasárny, než který s ní zrovna ten její Pepa provádí (jo, děláme to všechny, no a co).
Druhým důležitým bodem je TECHNIKA. Ono když chlap přijde na to, co se jeho ženský líbí, tak pak ví, jak ji udělat během chvíle a skoro pokaždý. Nepotřebuje vyzkoušet celou kámasutru a stavět se na hlavu, natož dělat helikoptéru. Stačí na to kápnout (a on hlavně musí vědět, že na to kápnul, takže trochu empatií je potřeba 😉 ). Ale ona musí reagovat. Když bude ležet naznak a ani nedutat, chlap ví kulový, jestli je to tak dobře a nebo ne. Moji drazí spolužáci tomu říkali „poloha hvězdice“ a takový holky si radši ani mezi zářezy nepočítali. A věřte mi, chlapi nám chtějí udělat dobře (většinou). Jen jim musíme dát najevo, že teď zrovna je to fakt dobrý a jestli budeš ještě chvíli pokračovat, tak budu.
A co třeba VNÍMÁNÍ svýho protějšku. Zcela upřímně, když vím, že se to líbí Architektovi, vzrušuje mě to. Je to potěšení dívat se na toho, koho máte rádi, a vědět, že ho rajcujete a že máte na to udělat mu dobře.
Co se týče sexu, jsem možná trochu zvláštní jedinec. Chci ho mít totiž primárně kvůli orgasmu. Když to nejde (a že to fakt někdy nejde), tak radši řeknu, že na to peču a hupsneme na to jindy. Kdybych byla singl, sex jako takovej by mi nechyběl. Chyběl by mi orgasmus (a ten si konec konců umím zařídit sama). A pak by mi chyběla blízkost toho druhýho. Takový ty romantický věci okolo – hlazení, líbání, mazlení a tak.

Přesně proto nechápu Šťabajznu. Od tý doby, co je singl, tak má sem tam známost na jednu noc. Dozvíme se to i s detailama, jak jinak. A když dovypráví (třeba o jednom čokoládovým týpkovi, kterej do toho bušil jak hluchej do vrat), vždycky se jí zeptám: „A udělal tě?“ Většinou se dozvím, že ne a nebo že po vyzkoušení všech možných jiných než kopulačních metod se mu to nakonec povedlo. A tohle má jako cenu?

Můj návod je úplně jednoduchej – najděte kompromis mezi tím, co vyhovuje vám a jemu. Dělejte to s láskou. Vnímejte řeč těla toho druhýho. Nemyslete na nic jinýho než na to jedno. Uvolněte se. Nezapomeňte dýchat. Nebojte se dát najevo, že se vám to líbí. Užijte si sex, všechno před ním a hlavně všechno po tom, co se zdárně uděláte.

A hlavně – MLUVTE! Protože bez toho, abyste o sexu mluvili mezi sebou, se nikam nedostanete. A věřte mi, že kamarádky sice můžou dát tipy na to, co se líbilo Lojzovi, ale tomu vašemu se to nemusí líbit ani za mák.

Třeba se přiblížíte naší orgasmický bilanci. 8 z 10 vyvrcholení je společných. A to celkem ujde, ne?

Jak to máte s orgasmem a sexem všeobecně vy? Uspokojuje vás váš postelový život?

Čao, Terez

Sdílením zachráníš jedno koťátko!

3 thoughts to “Věda jménem „jak to udělat, aby se udělali oba a nejlépe spolu“”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *