Skip to main content
koralky.cz - worhshop

Workshop s koralky.cz aneb jak jsem se vrátila do dětských let

Schválně, kolik z vás v průběhu dětství, telecích let a možná i později navlíkalo korálky, drhlo bavlnkový náramky, pletlo zvířatka z korálků a nebo dělalo jednu z mnoha dalších takovejch činností? Já navlíkala všem kamarádkám, sobě, nosila jsem na ruce 10 různejch náramků a milovala jsem to! Takže když mi Lucka nabídla, abych s ní jela na workshop pořádaný eshopem www.koralky.cz, neváhala jsem ani minutu.

Sice jsme jely na Korunní v Praze až z Liberce, ale dorazily jsme jako první. Za celej worhshop jsme vypily nejvíc mimózy a asi byly i nejhlasitější 😀 (to jen na okraj)

Zuzka, která má na starosti propagaci eshopu, je úžasná ženská, která tímhle workshopem chce odstartovat takový akce nejen pro zvaný, ale i pro nadšený zájemce, kteří se budou chtít naučit něco nového.

koralky.cz - Lucka na workshopu
koralky.cz – Lucka na workshopu

Náš kurz neměl úplně konkrétní zaměření, ale nakonec jsme tvořily všechny primárně minerální náramky nebo mala náhrdelníky. Já jsem hned od začátku věděla, že bych chtěla pro svoje holky vytvořit náramky, který jsem jim následně předala o týden později na mojí nerozlučce se svobodou.

Nakonec jsem se rozhodla pro náramky z minerálů podle znamení horoskopu s přívěskem, kterej jsem vybrala podle toho, co je holkám nejblíž. Pro svoji svědkyni jsem vybrala lotus, protože má pro ni hlubokej význam (velmi odolná a houževnatá rostlinka, zkuste si o ní něco dohledat 😉 ), pro Mošničku jsem vybrala pírko, protože miluje létání (letadlo nebylo no). Sobě jsem vybrala strom života. A jak to dopadlo, můžete vidět níž.

koralky.cz - náramky pro Tři grácie
koralky.cz – náramky pro Tři grácie

S Luckou jsme se na kurzu zdržely fakt dlouho. Povídaly jsme se Zuzkou, vyptávaly se, tvořily a užily jsme si fakt parádní den. Myslím, že obě jsme si u navlékání parádně odpočinuly (hlavně psychicky) a díky myšlenkovýmu rozletu nás napadlo i pár zajímavých nápadů, tak uvidíme, co z toho bude 😉

A co se mi na eshopu koralky.cz líbí a proč i já si určitě objednám další korálky?

  • dbají na kvalitu a původ jednotlivých komponentů – nabízejí tradiční české mačkané perle, ohňovky, štrasové kamínky a spoustu dalších, takže podporují české výrobce a toho si fakt cením
  • na jejich eshopu můžete najít spoustu tutoriálů, jak si vyrobit úplně cokoliv a hlavně – máte tam přímo nákupní seznam s proklikama na dané komponenty 😉 (mrkněte třeba na tenhle náramek z opalitu a růženínu)
  • seženete tam i všechny nezbytnosti, které na bastlení potřebujete – elastomery, struny, střapečky, přívěsky, kleštičky…
  • na první objednávku máte po zadání emailu stovku slevu!

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat Zuzce, že jsem mohla být součástí prvního takovýho workshopu. Moc jsem si to užila a jsem za tuhle příležitost fakt vděčná. Oceňuju, když lidi dělají svou práci srdcem a Zuzka je přesně takovej člověk.

A teď mi prozraďte, jestli jste taky navlíkali a tvořili! Nebo co jste dělali jinýho? Modýlky letadel, háčkování, šití, malování na sklo?

Mějte se, vaše Teruna

 

 

Sdílením zachráníš jedno koťátko!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *